(050) 353-78-98

Детальніше: https://alutal.com.ua/ua/profibond-2/

PVDF Алюмінієві композитні панелі 
  
PVDF Алюмінієві композитні панелі є ідеальним матеріалом для оздоблення фасадів, облицювання зовнішніх стін та інших оздоблювальних робіт. 
  
PVDF це скорочення від Polyvinlylidene Fluoride. Колір таких панелей не буде змінюватися на відкритому повітрі протягом 15 - 25 років. PVDF покриваються двома або трьома шарами фарби, товщиною ≥ 25um., З включенням фторвуглеродного порошку> 70%. 
   
  
Поліестрові Алюмінієві композитні панелі 
Завдяки особливостям будови поліестру, панелі з його використанням отримують більш яскраві глянцеві тони, ніж PVDF панелі. 
Наші поліестер алюмінієві композитні панелі ідеально підходить для оформлення внутрішніх стін і вітрин. Одним з достоїнств цих панелей є їх економічність. 
  
Панелі мають гарантію від вицвітання від 5 до 10 років. Застосовується покриття фарбою товщиною ≥ 18um, як правило, в 1 або 2-шари. 

Алюмінієві композитні панелі з покриттям типу «Хамелеон» 
  
Працюючи спільно з компанією Beckers, нашій компанії вдалося створити панель з унікальним покриттям «хамелеон». Залежно від типу пігменту, кута огляду, а також довжини хвилі світла, які відображаються на наших очах, колір Chameleon буде виглядати по-різному, з різних кутів огляду. 

 

АКП з нано покриттям

Завдяки поєднанню нових нано технологій з традиційною технологією виробництва АКП, Profibond розробив інноваційну покриття Nano.

Нано- АКП має структуру, завдяки якій до панелі не прилипає бруд, це забезпечує чудовий зовнішній вигляд і дозволяє знизити витрати на обслуговування.

Нано-АКП представлені двома моделями: Нано-PVDF АКП і Нано-поліестер АКП. Нано-PVDF містить 3-шари покриття, у той час як Нано-поліестер покривається 2 захисними шарами. Вся лінійка Нано-має більш блискучу глянсову поверхню в порівнянні зі звичайними панелями.

Переваги Нано-АКП:

1) самоочищення: У зв'язку із застосуванням фарб Нано-, бруд не пристає до поверхні, тому практично немає необхідності в ручному очищенні.

2) глянсовий ефект: Через додаткового шару фарби Нано-, глянцевість Нано-АКП вище, ніж звичайних PVDF або PE панелей.

Наші сертифікати