(050) 353-78-98

У сучасній архітектурі алюмінієві фасади зайняли гідне місце, тому що дозволяють створювати різні вишукані форми і надають будівлі сучасний стиль.

Алюміній - чудовий матеріал, який використовують в облицюванні фасадів. Він дає можливість сильно задіяти склопакети в облицюванні будівлі, що дозволяє створювати красиві, привабливі фасади з раціональним використанням простору.

Алюмінієвий фасад дає величезне поле для діяльності архітектора і проектувальника. Він допомагає здійснювати самі надзвичайні і привабливі ідеї.
Алюмінієві фасади мають настільки великий попит на території України ще й тому, що вони відмінно переносять перепади температур, властиві нашим кліматичним широт. Крім того, вони володіють високими звукоізоляційними і термостійкість властивостями. А різноманітність палітр та кольорових гам робить такі фасади одним з улюблених матеріалів архітекторів наших днів.

Алюмінієві фасадні системи

Це цілісна конструкція з алюмінієвим фасадом, яка кріпиться на несучу стіну будинку. Сучасні міста просто рясніють такими конструкціями. Сьогодні це вже як стандарт "де факто" для більшості бізнес центрів і комерційних будівель. Такі системи надають надсучасний вид будь-якого будинку: будь-то банк або висотний будинок. Один з типів, що має попит на ринку алюмінієвих систем, є Profibond.

Алюмінієві фасадні системи Profibond

Profibond є торговою маркою зі світовим ім'ям. В Україні офіційним представником цієї марки є компанія ТОВ «Инжинірінгова компания Алютал». Гнучкість в роботі, професійні навички та індивідуальний підхід дозволяють компанії «Инжинірінгова компания Алютал » утримувати свою частку ринку і постійно поповнювати існуючу базу клієнтів.
Наші клієнти - це наші партнери. А в успіху партнерів ми завжди зацікавлені самі. Саме тому всі наші конструкції повністю відповідають вимогам міжнародних стандартів якості і відрізняються красою і надійністю. Зателефонуйте нам і ми з радістю допоможемо вам у виборі і розробці алюмінієвого фасаду. Наш телефон: (044) 364-19-67, 364-19-68.