(050) 353-78-98

 Вже давно наше підприємство зайняло одне з провідних місць на ринку алюмінієвих композитних панелей. Дуже висока динаміка зростання нашої компанії дозволяє задовольняти постійно зростаючий попит на вітчизняному ринку на композитні панелі. Наша компанія спеціалізується на поставках алюмінієвих композитних панелей Profibond (Китай) та Alpolic (Японія).

Наша основна задача - надавати якісні та надійні композитні фасадні панелі, відповідні найвищому європейському рівню!

«Profibond» вже давно не новачок у бізнесі. За всю історію нашої роботи ми показали себе як перевірений і міцний компаньйон, спрямований на довгострокове та взаємовигідне співробітництво з нашими покупцями. З нами співпрацюють такі фірми як «World Wide Manufacturing», торговий дім «Світ СІМ'Ї», «Здорово» та ін
У виготовленні АКП «Profibond» застосовується виключно високоякісну сировину і ретельно перевірений композитний матеріал. Випуск продукції виробляється на сучасному і надійному оснащенні, з точним дотриманням технологічних процесів.

Алюмінієві композитні панелі ціни

Композитні панелі - ціни на дану продукцію суттєво різняться на ринку нашої країни. Однак наша компанія завжди прагне бути конкурентно здатною і в цій області. Тому ми прагнемо надавати не тільки якісну продукцію, але і реалізуємо її за доступною ціною. Всі ціни на композитні панелі вказані з урахуванням ПДВ та знаходяться у розділі "Вартість" нашого сайту. Оплата здійснюється у гривнях за комерційним курсом на день оплати за покупку.

Алюмінієві композитні панелі Київ

Композитні панелі Київ пропонуються у великому асортименті і різної якості. Однак АКП «Profibond» - це ідеальне поєднання, як ціни, так і якості. Дзвоніть нам і ми впевнені, що зможемо запропонувати вам конкурентно здатне пропозицію. Наші контактні телефони ви зможете знайти в розділі "Контакти". 

Наша продукція: