(050) 353-78-98

Монтаж вентильованих фасадів - це прекрасне рішення, яке допоможе зірвати недоліки і нерівності стін будівлі, а також надати їм гідний зовнішній вигляд. Крім усього перерахованого вище монтаж вентильованих фасадів, служить відмінним утеплювачем, що не тільки зберігає тепло в будинку, і економить гроші в холодну пору року, а й зміцнює і подовжує термін служби споруди.

Компанія «Алютал» вже довгий час займається професійним монтажем вентильованих фасадів на ринку Україні. Ми здійснюємо монтаж фасадів з композитних панелей.
Переваг даного матеріалу дуже багато. Такі панелі повністю пожежобезпечні, так як відносяться до групи не горючих речовин. Ця особливість дозволяє використовувати їх на будь-яких типах будівель.

За своєю структурою композитні фасади поділяються на кілька шарів. Кожен шар виконує свої певні функції. Така багатошарова захист забезпечує надійність і довговічність будівлі. Тепер назавжди можна забути про тріщини і розломи на фасаді будівлі, тому що після монтажу вентильованих фасадів вони просто не можливі!

Вентфасади відмінно знайшли себе в наших кліматичних умов. Вони зберігають свої первинні властивості навіть при сильних перепадах температур.

Звичайно, вентильовані фасади монтаж коштує не мало, але це набагато дешевше ніж витрати на реконструкцію старого фасаду, і крім того це рішення надає безліч додаткових переваг.

Кінцева ціна монтажу вентильованого фасаду складається з таких складових як: ціна облицювального матеріалу плюс ціна конструкції плюс безпосередньо плати за монтаж. Деякі ціни є в розділі "Вартість", крім того ми завжди раді безкоштовно проконсультувати Вас по гарячому телефону (044) 364-19-67, 364-19-68, 050-353-78-98.