(050) 353-78-98

Обробка АКП, яку робить наша компанія, дозволяє видозмінювати деталі з АКП до необхідної форми і розміру, надаючи їм потрібний вигляд у процесі розкрою і фрезерування.

На заготівлі вирізують прямокутні або V-подібні канавки, робиться це за допомогою пальчикових або дискових фрез. Таким чином матеріал стає більш тонше, що і дозволяє без застосування верстата для гнуття погнути його ручним способом, задіюючи лише прості необхідні інструменти. Процес різання листів в розраховану за своїми параметрами заготівлю відбувається із застосуванням спеціальних фрез для криволінійних або прямолінійних різів. Це можуть бути канавкових, пальчикові або дискові фрези, а також відповідні лобзики або фрезерні машинки.

Що стосується процесу згинання, то АКП, застосовувані нашою компанією, легко і зручно піддаються конічному і циліндричному згинанню, завдяки чому можна отримати необхідну заплановану форму. Обладнання для згинання може бути практично будь-якого типу: матричні вали, матриці, трьох і четирехвалковi вальці і інше.

АКП від нашої компанії легкі в обробці як за допомогою ручних інструментів, так і з застосуванням спеціального обладнання. Завдяки згинанню їм можна надавати різні необхідні форми, їх можна з'єднувати один з одним, використовуючи заклепки, шурупи, клей і інші компоненти. Наші алюмінієві композитні панелі можна зварювати за допомогою гарячого повітря, вони відмінно підходять для фрезерування, різання, штампування, свердління і т. п.

Монтаж композитних моделей може проводитися в будь-яку погоду. А обробляти їх можна прямо на території біля об'єкта, що зменшує вартість упаковки та транспортування, а також скорочує терміни будівництва.

У процесі згинання АКП за допомогою преса використовується спеціальне кліше з необхідним радіусом. А спеціальна система з трьох валиків використовується для формування великих радіусів згину. Варто відзначити, що нарізування пазів необхідно робити ще до згинання.

Зварюючи зварювальним апаратом серцевину, можна з'єднувати один з одним края алюмінієвих композитних панелей. Смуга для зварювання виготовляється за допомогою нарізки невеликих в товщину смужок серцевини матеріалу з відходів, які були отримані при приготуванні касет з панелей. Після зварювання звичайно потрібно зміцнення швів, оскільки місця зварювання є менш міцними.