(050) 353-78-98

Ми пропонуємо послуги для втілення будь-яких архітекторський рішень: з проектування, виготовлення та монтажу навісних вентильованих фасадних систем.


Фахівці конструкторського і технологічного відділів нададуть:

  • технічні консультації;
  • дизайн-проект та детальну конструкторську документацію для навісних фасадних систем
  • підбір необхідних матеріалів з урахуванням особливостей кожного.

Також представляє комплекс послуг з обробки композитних панелей. Всі роботи проводяться на професійному обладнанні фахівцями високого рівня. Здійснюється фрезерування, вирубка, перфорація та різка листів практично будь-якої складності. Короткі терміни виконання замовлення й прийнятні ціни гарантовані.

ПІДБІР КОЛЬОРУ І ТОВЩИНИ

Наша компанія надає на вибір різну кольорову палітру, щоб Ви змогли вибрати для себе бажаний колір з усієї гами кольорів, яку пропонує Вам наша компанія.

РІЗКА

Різка композитних панелей відбувається строго за розмірами, наданими замовником, з дотриманням технічного завдання. Здійснюється високоточним інструментом, що гарантує чистоту оброблюваної поверхні (різа), і відсутність розшарування панелі.

ФРЕЗЕРУВАННЯ

Виконується для листів товщиною 3 та 4мм: фігурний розкрій, фрезерування V-образних пазів, фрезерування під кути 90 і 120 градусів.

ВИРУБКИ I ПЕРФОРАЦIЯ

Виконується спеціальним штампом, що дозволяє вирубувати кути, отвори і вушка. Даний вид обробки застосовується при виготовленні касет для облицювання вентильованих фасадів. Кути 45 і 90 градусів.

ПОСТАЧАННЯ МАТЕРIАЛIВ НА ТОЧКУ ЗАМОВНИКА

Постачання матеріалу на точку замовника здійснюється згідно обумовленого терміну.

Ми пропонуємо доставку нашим клієнтам у більшість регіонів України.