(050) 353-78-98

Не в далекому минулому, компанії більше думали про затишок та благоустрої тільки свого власного офісу, перетворюючи його в свій маленький куточок раю, у великій сірій споруді. Проте тепер все більше, і більше фірм і компаній звертають увагу і на всю будівлю в цілому. Особливо на обробку. Адже як свідчить старовинне прислів'я: «Зустрічають по одягу». Тобто, в першу чергу, за зовнішнім виглядом будівлі, а потім вже і офісу.

На пострадянському просторі, до недавнього часу, було популярне оздоблення будинків тонким шаром штукатурки (таку обробку часто називають ще «мокрі фасадні системи»). Але останнім часом стала, більш поширена сучасна технологія - це вентильовані фасадні системи з повітряною подушкою. Хоча в Україні ця технологія стала розповсюджена не так давно, у багатьох європейських країнах вона використовується вже більше 30 років.

Де застосовуються навісні вентильовані фасади? Потрібно сказати, що область застосування цих конструкцій дуже широка. Її використовують і в будівництві житлових будинків, а також в їх реконструкції. Але більш часто їх використовують для ремонту або капітальної реконструкції торговельних або офісних центрів, а також громадських, адміністративних і промислових будівель.

Системи вентильованих фасадів

Вентильовані фасадні системи або системи вентильованих фасадів, як їх ще називають - це конструкції, що складаються з набору кріплень, утеплювача, і обробного матеріалу, зібрані з вентильованим простором. В сутність це теж саме, що в народі називають «вентильованими фасадами».

Такі системи мають цілий ряд переваг. Вони дозволяють повністю перетворити стіни навіть самого схудлого будівлі. Після такої обробки, будівля буде виглядати як новеньке, і крім того, прослужить набагато довше, ніж без такого укриття.

Сьогодні ми маємо в асортименті найрізноманітніші матеріали для обробки. Різні кольори та текстура, дозволяють втілити найцікавіші мрії в реальність. Судіть самі:

  • Імітація каменю
  • Імітація дерева
  • «Дзеркало»
  • Хамелеон
  • Мідь
  • Сталь
  • Нано-покриття

Також під замовлення можлива поставка панелей будь-яких кольорів і ступеня глянсовості.

 Крім чудових зовнішніх характеристик, повітряний зазор, який присутній в системах даного виду, створює відмінний термоефект, що дозволяє істотно заощаджувати в зимовий період. Також зазор в конструкції дає можливість циркулювати повітрю, що допомагає рівномірно розподіляти тепло і виводити зайву вологу.

Вентильовані фасади ціни

Ціни, на вентильовані фасади сильно залежачи від площі самого фасаду. Так кінцева ціна буде включати в себе вартість матеріалу, з якого ви хочете робити облицювання фасаду, плюс вартість конструкції на якій буде тримаються лицювальна частину і плата за монтаж вентильованих фасадів. Ціни на матеріали ви можете знайти в розділі «Вартість» нашого сайті, крім того ми завжди готові допомогти в розрахунках і проконсультувати з будь-якого питання по вентильованим фасадам. Чекаємо ваших запитань і побажань по телефону (044) 206-74-34.